Nakvynė namelyje medyje

Labas, čia aš – mažytis namelis tarp beržų. Šeimininkė mane pavadino „Gabalėlis dangaus”. Turbūt jai labai patinka miuziklas „Ugnies medžioklė su varovais”… Ir aš toks pats romantiškas. Tikiuosi mane aplankys įsimylėjusios poros. O aš moku saugoti jų paslaptis.

Esu mažytis, bet turiu viską ko reikia šiuolaikiniam žmogui patogiam poilsiui- dušas su karštu vandeniu, tualetas, virtuvėlė su būtiniausia įranga, šaldytuvu ir net kavos aparatu ir jaukus miegamasis su patogia lova ir nerealus, ne- tiesiog fantastiškas vaizdas į mišką pro milžinišką langą. 

Ir nors namelis yra poilsiavietės teritorijoje, jis yra miške atokiai nuo svetimų akių, lankytojai jo nemato, jis nėra rodomas ir lankomas, tad ilsintis busite visiškai vieni. Na nebent pasiklydęs grybautojas netyčia praeis pro šalį. 

Jus sups neaprėpiamas miškas, pilnas grybų, uogų, stirnų ir paukščių, o norėdami nueiti iki Kauno marių nusiteikite pasivaikščioti ilgiau, iki kranto yra maždaug 4 km, tad galite važiuoti dviračiais, kuriuos mes mielai skoliname. 

Yra galimybė (iš anksto susitarus) susipažinti su draugiškais ūkio gyvūnais, gyvenančiais šalia esančioje sodyboje ir prisirinkti kiaušinių pusryčiams. 

O jei pritrūksite maisto tai iki mūsų važiuoja „Barbora”. Šiltu metų laiku miške gerai laiką leisite ne tik Jus, bet ir uodai – būkite pasiruošę susitikimui, bet neišsigąskite, nes namelyje rasite prietaisą nuo uodų Thermacell, kuris išgelbės Jūsų vakarą. 

Mūsų namelis medyje yra dvivietis, papildomų lovų nepristatinėjame ir priimame tik du asmenis be augintinių. 

Dušo patalpoje rasite rankšluosčius. Laužavietėje yra šašlykinė, iešmai. 

Už papildomą mokestį galima naudotis kubilu. Atvykite Vilnius – Kaunas traukiniu – Karčiupio stotelė, paeiti 1km. Tad nenustebkite kai išgirsite pravažiuojančio traukinio garsą. 

Adresas: Aleksandruvkos kaimas Pušyno g. 2, įsiveskite į google žemėlapius „Myliu kaimą” ir parodys mūsų vietą

Bekontaktis aptarnavimas.

Namelio rezervacija Slowshop platformoje:

+37068079000

Daugiau nuotraukų mūsų galerijoje.