Apie mus

Mūsų veikla prasidėjo 2019 metais, o 2020 metais VšĮ „Myliu kaimą“ tapo socialiniu verslu, kurio tikslas sukurti išskirtinę poilsiavietę, kurioje šeimos kokybiškai leistų laisvalaikį, niekieno netrukdomi pailsėtų nuo miesto šurmulio, sumažinant psichologinį diskomfortą ir stresą, pajaustų ryšį su supančia gamta ir gyvūnais, o taip pat edukuoti vaikus apie kaimo gyvūnus. 

Mūsų vizija – prisidėti prie šeimų ar atskirų asmenų psichologinės sveikatos gerinimo, šviesti visuomenę apie gyvūnų ir miško terapiją.

Mūsų misija – kokybiškas šeimų poilsis gamtoje tarp draugiškų kaimo gyvūnų. 

 

Mes esame poilsiavietė vienai šeimai arba kompanijai. Kaip mūsų lankytojai dažniausiai sako – ramybės oazė miške

Kviečiame poilsiauti gamtoje, vaikus ir suaugusius bendrauti su draugiškais gyvūnais, eiti į žygius, švęsti asmenines šventes, dalyvauti edukacijose, atsikvėpti miško apsuptyje arba pasilikti nakvynei romantiškame namelyje medyje ir atitrūkti nuo išorinio pasaulio. 

Čia atrasite tai kas tikrą, tyla ir ramybė, o nuostabios gamtos vaizdai leis pamiršt miesto šurmulį ir rūpesčius. 

Atsipalaiduok, išgirsk miško ošimą ir save, apkabink medį ir žirgą, užuosk žolės kvapą, pasikrauk savo vidinį akumuliatorių naujom jėgom, išjunk telefoną ir planšetę – pas mus nėra ryšio, yra tik ryšys su gamta… 

2022 m. „Lietuvos ryto“ konkurse „Verslo genas“ VšĮ „Myliu kaimą“ gavo apdovanojimą už socialinį verslą 

2023 m. Kaišiadorių „Verslo vakare“ VšĮ „Myliu kaimą“ apdovanota už aktyvias pramogas gamtoje.

Straipsnis apie mus:

https://www.lrytas.lt/verslas/sekmes-istorijos/2022/08/28/news/charizmatiska-vilniete-miesta-iskeite-i-ranca-dabar-jos-kompanijoje-srekas-kunigunda-ir-net-lady-gaga-24278096

+37068079000