Gimtadienių šventimas

Jei Jus norėsite švęst gimtadienius, krikštynas, darželių ar klasės šventes gamtoje, miško apsupty, pas mus, tarp draugiškų kaimo gyvūnų tuomet žemiau rasite daug naudingos informacijos. 

Švenčiant šiltu metų laiku, norimą datą siūlau rezervuoti labai iš anksto. Kadangi mes nesam didelis žaidimų kambarys su daug erdvių šventimui, siekiame jaukumo ir privatumo ir vienu metu galim priimt tik 1 ar dvi šventes, pavėlavus rezervuot norimą datą deja negalėsime Jus priimti. 

Rengiame šventes ir darbo dienomis ir savaitgalį, bet savaitgalio dieną reikėtų rezervuot maždaug prieš 3-4 mėnesius, darbo dieną – maždaug prieš mėnesį.

Siūlome 3 gimtadienio šventimo variantus: 
 

1 variantas – šventimas rančoje su gyvūnais 

Atvykę susipažįstame su rančoje esančiais gyvūnais, visi kartu sužinome kažką naujo ir įdomaus apie arklius, ožkas, avis, triušius, antis ir vištas, visus apziūrim ir šeriam, glostom ir šukuojam ponį, balnuojames jį ir jojam čia pat esančioje aikštelėje kol visi norintys vaikai prajos. Ponis nešioja vaikus iki 40 kg svorio. 

Visa ši aktyvi veikla sumoje užtrunka apie 1- 1,5 val. priklausomai nuo dalyvių skaičiaus. O po to Jūsų kompanija liekate savarankiškai piknikaut tarp gyvūnų, atsivežę savo maistą. 

Šventimas mūsų rančoje kainuoja 150€ už 3 val. iki max 25 žmonių. 

Į šią kainą įskaičiuota edukacija apie gyvūnus, jojimas ir Jūsų likęs laikas gamtoje mūsų draugiškų gyvūnų kompanijoje. Jei norisi daugiau linksmybių – galima užsakyti animatorę. Jos užimtumas kainuoja 60 eur -1val. 

Personažas gali būti indėnė, kaubojė, vienaragis, princesė, Ana, Mini Mauzė arba kitas Jūsų pasiūlytas. Papildomai galima užsakyti muilo burbulų ar šalto ledo atrakciją. 

Jūsų šventės gali tęstis 3 val. Savaitgaliais švenčiant Jus galite atvykti 10val, 11val arba 16val. Švenčiant darbo dienomis laiką paderiname pagal Jus. 

Šventė vyksta 30 arų aptvertoje teritorijoje kuri apsupta gražaus brandaus miško. 

Ten turėsite medinę pavėsinę, lauko baldus, supynes, lauko žaidimus, hamakus, indus ir įrankius maistui, stalo vandenį su citrina, karštas vanduo kavai/arbatai. Jums lieka tik atsivežt maistą. Yra šašlykinė ir laužavietė (iešmų ir grotelių neskoliname) . Patalpos nėra, bet yra medinė pavėsinė su stalu ir suolais. 

Šis šventės variantas tinka šeimoms, kurioms patinka gyvūnai. 

Alergiškus ir jautrius kaimui, jo kvapams ir vaizdams asmenims siūlau rimtai pagalvot prieš užsakant, pas mus nėra trinkelių ir išpuoselėtos vejos, bet yra draugiški gyvūnai, kurie kartu su Jumis rančoje vaikščios. Palikite aukštakulnius namie. Nepamirškite, kad busite gamtoje, o vasaros metu susitiksite ir uodą ir bimbalą. Birželio – liepos mėn pasirūpinkite apsauga nuo uodų.

2 variantas – šventimas Voverynės laipynių parkelyje

Rekomenduojame judriems vaikams arba didesniai vaikų kompanijai. 

Parkelio atrakcijos – trasos ir laipynės subalansuotos vaikams nuo 4 iki maždaug 10 metų amžiaus vaikams, pakabintos mažame aukštyje, nereikalaujančios specialių apsaugų. Yra kampelis ir supynės mažiukams. 

Parkelyje yra didžiulė jauki pavėsinė su stalu šventimui. Ten rasite indus ir įrankius maistui, stalo vandenį su citrina, karštas vanduo kavai/arbatai. Jums lieka tik atsivežt maistą. 

Šalia yra laužavietė, šašlykinė (iešmų ir grotelių neskoliname), du tvenkinukai. 

Šventimas mūsų parkelyje kainuoja 150€ už 3val. max 30-čiai žmonių. 

Papildomai galima pasamdyti animatorę, kuri praves žaidimus arba rungtis. Animatorės paslaugos kainuoja 60€/val. Jūsų šventės gali tęstis 3val 

Savaitgaliais švenčiant Jus galite atvykti 10val, 11val arba 16val. Švenčiant darbo dienomis laiką paderiname pagal Jus.

Gerbiame svečių privatumą, tad švenčiant vienoje erdvėje eiti į kitą erdvę, kurioje vyksta kita šventė – draudžiama, bet jei norisi švęst iš visos širdies ir rančoje ir laipynių parkelyje siūlau rinktis 3 variantą.

3 variantas, kurį vadiname VIP, tinka ir gimtadieniams ir Krikštynoms 

VIP vyksta per abi erdves, t. y. Jus galite švęst ir rančoje su gyvūnais ir Voverynės parkelyje. Daugiau pašalinių žmonių nebus- tik Jūsų svečiai. Tad privatumas garantuotas. 

Tokios šventės kaina 200€ už 3 valandas 30-čiai žmonių, papildomi asmenys po 5€, maksimalus asmenų skaičius 50 asmenų, į kainą įeina edukacija apie mūsų gyvūnus, jojimas poniu vaikams iki 40kg ir Jūsų laisvas laikas piknikui ir linksmybėms Voverynės parkelyje. 

Ar gali būti geriau?! 

Šventės rezervacija vyksta pervedus/padavus 50€ avansą. 

Jei rengti šventės negalėsime dėl karantino ribojimų – pinigus grąžinsime arba šventę perkelsime į kitą dieną. 

Persigalvojus švęst mažiau negu prieš 10d. iki užsakytos datos avansas negrąžinamas. Persigalvojus ankščiau – avanso pinigai išmainomi į kitas mūsų paslaugas. 

Maistą galima užsakyti ir jį mums pristato iš netoliese esančios picerijos Contra (Ramučiai) http://contrapicerija.lt/ arba restorano Dina (Neveronys) https://m.facebook.com/restoranasdina/

 

Kiek žmonių gali švęst? Esam turėję ir labai dideles kompanijas, bet jaukiausios šventės būna max 25 žmonių rančoje ir max 30 žmonių Voverynės laipynių parkelyje. Švenčiant abiejuose erdvėse priimame max 50 asmenų. 

Mūsų ūkis yra miške, neturime didelio parkingo, tad prašome kooperuotis ir atvykt ne daugiau 10 mašinų į vieną erdvę. Atvykti galima ir traukiniu – Karčiupio stotelė, nuo jos lygiai 1km paeiti. 

Patalpų neturime, viskas vyksta lauke, gamtoje, tad esant lietui gimtadienis vistiek vyksta. Vadovaujamės posakiu- nėra blogo oro- yra tik bloga apranga. Nuo lietaus galima slėptis pavėsinėse. Bet jei oras stichinis žinoma gimtadienio neorganizuosime. 

Gamtiniams reikalams yra yra normalus mobilus wc su kriaukle. 

Jei turite kitų klausimų- drąsiai klauskite, atsakysiu ir padėsiu sukurti nepamirštamą Šventę Gamtoje su mūsų draugiškais gyvūnais. 

Išrašome sąskaitas. Pirmadieniais nedirbame.